Головна » 2014 » Лютий » 15 » « Шлях Кобзаря -це шлях народу»
15:30
« Шлях Кобзаря -це шлях народу»
Я так її, я так люблю
Мою Україну убогу,
Що проклену святого бога,
За неї душу погублю!
Тарас Шевченко

    Серед тих визначних діячів, чиї серця, помисли, талант спрямовані на служіння народові, чия душа сповнена високої любові до батьківщини, Шевченко по праву займає почесне місце, бо з таким вогнем у душі захищав свободу і незалежність вітчизни, честь і гідність народу. Безсмертне ім’я великого українського поета і художника Т. Г. Шевченка відоме скрізь як ім’я людини, що віддала своє життя боротьбі за свободу українського народу.
    Своєю творчістю Т. Г. Шевченко відкрив нову епоху в українській літературі, створив чудові зразки поезії, які могутньо зазвучали над світом як гнівне звинувачення царизмові, як пристрасний заклик до активної боротьби за кращу долю. Натхненні поетичні твори Тараса Шевченка – неоціненний скарб світової літератури – стали надбанням широких народних мас.
    Нині визначні поети інших країн світу перекладають на свої рідні мови полум’яні вірші українського Кобзаря. Композитори пишуть музику на слова Шевченка, художники малюють картини, відтворюючи події з життя й творчості поета-художника, виконують ілюстрації до його талановитих творів.

     Незабаром ми будемо відзначати  200-літній ювілей славетного генія нашого часу, і на передодні цього урочистого свята в Хотинській  публічно-шкільній  бібліотеці Зав.бібліотекою  підготувала  та  провела електронну  презентацію  «Сторінки  життя Тараса Шевченка». В  презентації  вміщені  матеріали  про  життя  і  творчість  поета, його  художню спадщину.

Переглядів: 354 | Додав: ya_nazik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: